THE TACTICAL COMPANY

Česká Zbrojovka

Postřehy z výstavy IDET 2017

5. června 2017

Zakončení zbrojního veletrhu IDET 2017 bylo pro naší firmu známkou velkého zájmu o námi vyvíjené produkty. Rádi bychom touto cestou poděkovali každému návštěvníkovi našeho stánku a ujistili jej, že děláme vše proto, aby naše produkty byly brzy dostupné i široké veřejnosti.

Nebývalý zájem byl především o uniformu OMEGA skládající se z kalhot, blůzy a bojového trika. Dva roky vývoje se v tomto ohledu vyplatily, čili jsme schopni brzy spustit produkci.

Vyjma balistických vest RAPTOR 2.0 a LANCER, které byly již k vidění, nás velmi potěšil zájem o nový produkt balistických triček. Tato trika dodáváme ve třech variantách ve spolupráci s českou společností MOIRA.

Naším hlavním cílem pro následující období bude především předložit každému jednomu zákazníkovi produkt, který si u nás již objednal. Nebude se proto jednat jenom o obě verze taktických batohů, ale i dodání zimního a letního oblečení MOIRA, včetně již objednaných balistických vest, které využívají zásahové skupiny ozbrojených složek.

Velmi nás potěšil nebývalý zájem o nový maskovací potisk MIMIC. Na IDETu2017 jsme jej poprvé představili v oficiální verzi. Brzy vám přineseme další články a testy z této kamufláže v porovnání s ostatními vzory přímo v terénu.

Děkujeme za vaší přízeň a budeme se těšit na další prezentace.

Tým 4M Systems