prosím, čekejte...
Novinka 625
624
Popis produktu

Popis produktu

Popis

„Produkt dostupný na objednávku  pouze pro ozbrojené složky a státní organizace, není určeno pro prodej v maloobchodní síti, více info a objednávky  na dotaz.“

CZ 4M SPIDER  2.0 představuje ojedinělou variantu taktické vesty, která umožňuje vložení balistických vložek a naprosto unikátně také balistických panelů v odolnosti Level III nebo IV. SPIDER lze používat jako běžnou taktickou vestu s vybavením, připevněným pomocí MOLLE vazby. V případě potřeby lze vestu velmi jednoduše a rychle vybavit balistickou vložkou a panely při zachovaném rozepínání pomocí předního pevnostního zipu. Oblíbenost toho řešení zapínání je stále velmi vysoká a v tomto případě nelimituje ochranné vlastnosti vesty. Vesta je konstruována z prodyšného materiálu na bázi pevnostní síťoviny. Tím je zajištěna možnost používání i v horkém podnebí. Vesta umožňuje výškové a obvodové nastavení. Na zadní části je vybavena tažným poutkem, které lze použít pro nouzový transport osoby z nebezpečného místa.

CZ 4M SPIDER lze používat jako taktickou vestu pro každodenní použití, nebo ji v případě zhoršené bezpečnostní situace doplnit o vnitřní balistické vložky a zajistit tak ochranu uživatele před účinky střelných a bodných zbraní. Jedná se o ideální řešení pro složky zasahující v různých situacích, a které musí reagovat na měnící se podmínky výkonu služby.

 

Parametry

 

Velikost: S/M, L/XL, XXL/XXXL

Hmotnost: 850 g

Plocha balistické ochrany: 0.3 m2

 

Download

Produktový list

Tabulka velikostí

 

 

KATALOG 2020

STÁHNOUT

Vojak-image