prosím, čekejte...

Textilní nosič

852
853 846 847 850 851 849 848 844 843 431 429
Popis produktu

Popis produktu

 Popis

Balistické triko CZ 4M SPIRIT Comfort patří do řady balistických ochranných prostředků s nejpokročilejším ergonomickým designem pro skryté nošeni.

Design trika je podřízen maximální diskrétnosti nošení, kterou vyžadují tajné operace nebo osobní ochrana. Verze COMFORT je speciálně konstruována tak, aby umožňovala použití po co nejdelší dobu i ve velmi teplotně náročných podmínkách nebo při velké fyzická námaze.

Balistické vložky jsou umístěny ve vnějších kapsách na vnitřním triku z materiálu MOIRA Diagon. Rubová strana této pleteniny je z polypropylenové příze, která je v celkové architektuře úpletu diagonálně uložena a vytváří jemně vroubkovanou strukturu. Při kontaktu s tělem se vroubky díky elasticitě pleteniny od sebe vzdálí a vzniklé kanálky podporuji vzdušnou cirkulaci, při dobrém odvodu kapilární vlhkosti. Lícní strana je tvořena speciálním polyamidovým mikrovláknem, které ve spojeni s eleastomerem vytváří kompaktní elastický povrch, odolný mechanickým vlivílm s dobrým windstoperovým efektem.

Tento unikátní materiál dokáže využít i velmi malý prostor mezi tělem uživatele a balistickou vložkou a v tomto prostoru uchovávat vlhkost a tím tak zajistit příjemné mikroklima po dobu 12 a vice hodin. Při současném použití přídavného trika MOIRA Ultralight je nošeni velmi komfortní za jakýchkoli podmínek.

Triko COMFORT se obléká přes hlavu a dopíná se na těle pomoci zadního pružného pásu.Tím je zajištěna jeho poloha na těle a maximální diskrétnost nošení s vnější libovolnou vrstvou oblečení (polo, košile, společenský oblek, apod.) Balistická vložka je uložena ve vnějších kapsách a její vertikální stabilita je zajištěna patentovaným rešením, kdy je přední izační vložka zavěšená na pomocných ramenních popruzích z tenké úpletové tkaniny. Zároveň je balistický materiál ve svém ochranném obalu taktéž zajištěn proti sesouvání.

Pro lepší pocit komfortu a sucha doporučujeme používat jako spodní vrstvu funkční prádlo Ultralight MOIRA – Tričko Ultralight je součástí setu.

- Design trika je podřízen maximální diskrétnosti nošení

- Stabilní mikroklima mezi tělem uživatele a tričkem

- Otestováno při proměnných teplotních podmínkách

- Pružné boční části umožňují snadné a rychlé oblékání a svlékání trika

- Balistická vložka je uložena ve vnějších kapsách

- Rubová strana pleteniny je z polypropylenové příze, která je příjemná přímo na holé tělo

- Cirkulaci vzduchu zajišťují kanálky uvnitř pleteniny

- Vnější strana je odolná vůči mechanickým vlivům

- Velmi dobrý windstoperový efekt

Parametry

Materiál:

MOIRA Diagon

Materiálové složení: 69 % polyamid, 26 % polypropylen, 5 % elastan, tílko: 100 % polyester. Tričko Moira Ultralight: 100% polypropylen Moira.

Hmotnost:

 

Velikost S - 0,24 kg

Velikost M - 0,26 kg

Velikost L - 0,29 kg

Velikost XL - 0,31 kg

Velikost XXL - 0,34 kg

 Plocha balistické ochrany:

Velikost S - 0.24 m2

Velikost L - 0.32 m2

Velikost XXL - 0.41 m2

Barevné provedení:

černá, bílá, FDE

 

 

Download

Produktový list

Tabulka velikostí

 

Nezapomenout koupit

Nezapomenout koupit

Cena: 7 579 Kč  bez DPH 9 170 Kč  s DPH
Není definováno
Koupit
Balistická vložka SPIRIT TN 350 Level IIA

Původní cena 12 752 Kč  bez DPH 15 430 Kč  s DPH
Cena: 10 405 Kč  bez DPH 12 590 Kč  s DPH
skladem
Koupit
Balistická vložka SPIRIT TN 500 Level IIIA

 

 

KATALOG 2020

STÁHNOUT

Vojak-image