prosím, čekejte...
Novinka 637
638
Popis produktu

Popis produktu

Popis

Batoh CZ 4M EXPEDITION 60 je konstruován pro nejtěžší nasazení. Konstrukce, použité materiály a výrobní postup výrazně snižují riziko vzniku jakékoli závady celého nosného systému, která by v průběhu operací mohla vést k dalekosáhlým komplikacím a škodám.

Přístup do batohu je možný klasickým horním vstupem nebo na přední straně batohu po rozepnutí horního nebo spodního víka. Tyto vstupy umožňují lepší organizaci nesené výstroje a snadný přístup k materiálu v batohu.

  • Batoh je vybaven systémem výškového nastavení ramenních popruhů a bederního pásu (4 +4) umožňuje rozsáhlou velikostní konfiguraci dle výšky postavy uživatele.
  • Lze doplnit o vnější přídavné kapsy a zvýšit tak jeho užitný objem až na 85l.
  • Ramenní popruhy lze vyměnit za BACS - Body Armor Compatible System - speciální prodlouženou verzi popruhů a bederní opěrky, určenou pro použití batohu s balistickou vestou.
  • Systém rychlého odhozu umožňuje v případech nouze odhodit nesený vak s ramenními popruhy. Bederní pás však zůstává i po aktivaci odhozového systému upevněn na uživateli, který tak nepřijde o na pás připnutou výzbroj a výstroj.
  • Extrémní odolnost a vysoká nosnost pro všestranné použití.

Parametry

Obsah: 60l

Hmotnost: 3,2kg

Materiál: Cordura 500, Nylon F-TEX 800

Materiálové složení: 100 % polyester nebo 100 % polyamid

 

Download

Produktový list

Příslušenství

Příslušenství

Novinka

Cena: 1 790 Kč  bez DPH 2 166 Kč  s DPH
Není skladem
Koupit
CZ 4M MTB modulární opasek 2.0

 

 

 

KATALOG 2020

STÁHNOUT

Vojak-image